DEJW - system parkingowy, szlaban, parkometr, biletomat

Parking meters

Parkomat

Parkomat DEJW

DEJW produkuje parkomaty i oprogramowanie służące do prowadzenia Stref Płatnego Parkowania na terenach miejskich. Dzięki własnym innowacyjnym projektom (urządzenia DEJW + oprogramowanie DEJW), nasza firma posiada możliwość reagowania na zmieniające się warunki rynkowe i zaspokajać potrzeby naszych klientów.

Parkomat DEJW przeznaczony jest do pobierania opłat w NOWOCZESNYCH STREFACH PŁATNEGO PARKOWANIA. Parkomat znajduje także zastosowanie na parkingach zamkniętych komercyjnych, przyzakładowych.

Funkcjonalna i estetyczna konstrukcja sprawia, iż urządzenie doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnym budownictwem jak i na starówkach miast. Własne zasilanie oraz układ paneli słonecznych, zapewnia wielomiesięczną pracę bez konieczności wymiany akumulatora.

Parkomat DEJW
prowadź SPP z firmą DEJW

Zastosowanie solarnego zasilania upraszcza montaż, w związku z czym jest on niezwykle prosty i tani oraz ekologiczny.

System kaset wymiennych, oraz zamków systemowych ułatwia obsługę urządzenia. System inteligentnego oprogramowania produkcji DEJW oraz wdrożonych zabezpieczeń sprawia, że urządzenie jest dobrze zabezpieczone przed próbami włamania. Modułowa budowa parkomatu ułatwia wymianę podzespołów, bez konieczności demontażu całego urządzenia.