Parkomat DEJW

DEJW produkuje parkomaty i oprogramowanie służące do prowadzenia Stref Płatnego Parkowania na terenach miejskich. Dzięki własnym innowacyjnym projektom (urządzenia DEJW + oprogramowanie DEJW), nasza firma posiada możliwość reagowania na zmieniające się warunki rynkowe i zaspokajać potrzeby naszych klientów. Parkomat DEJW przeznaczony jest do pobierania opłat w NOWOCZESNYCH STREFACH PŁATNEGO PARKOWANIA. Parkomat znajduje także zastosowanie na parkingach zamkniętych komercyjnych, przyzakładowych. Obecnie parkomaty w standardzie posiada Klawiaturę alfanumeryczną, czytnik kart Płatniczych PayPas PayWue (opcja), płatność BLIK (opcja).

Zalety parkomatów

Funkcjonalna i estetyczna konstrukcja parkomatu sprawia, iż urządzenie doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnym budownictwem jak i na starówkach miast. Własne zasilanie oraz układ paneli słonecznych, zapewnia wielomiesięczną pracę bez konieczności wymiany akumulatora.

Zamów parkomat DEJW

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat parkomatów. Film prezentujący możliwości wnoszenia opłat kartą płatniczą, telefonem, bilonem PLN oraz aplikacją smsAdminPark https://www.youtube.com/watch?v=GDXWq8rgNpE&t=1s

Parkomat DEJW

Parkomat DEJW - prowadź SPP z firmą DEJW

Zastosowanie solarnego zasilania upraszcza montaż Parkomatów firmy DEJW, w związku z czym jest on niezwykle prosty i tani oraz ekologiczny. System kaset wymiennych, oraz zamków systemowych ułatwia obsługę urządzenia. System inteligentnego oprogramowania produkcji DEJW oraz wdrożonych zabezpieczeń sprawia, że urządzenie jest dobrze zabezpieczone przed próbami włamania. Modułowa budowa parkomatu ułatwia wymianę podzespołów, bez konieczności demontażu całego urządzenia.

Firma Dejw jest również producentem oprogramowanie do zarządzanie strefą:

  • AdminPark – zbiera dane (zdjęcia numery pojazdów, wystawione zawiadomienia) z terminali mobilnych podłączonych do stacji bazowej w biurze strefy
  • onlineAdminPark – umożliwia zdalny nadzór zainstalowanych parkomatów na obszarze danej strefy
  • smsAdminPark – oprogramowanie umożliwia opłatę za postój przy wykorzystaniu każdego telefonu komórkowego
  • KonstroPark – jest to oprogramowanie na terminal mobilny, które umożliwia wystawianie zawiadomień oraz wykonywanie zdjęć.
  • CepikPark – pozyskuje adresy kierowców z Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców

 

Parkomat DEJW - prowadź SPP z firmą DEJW