System obsługi parkingu – MultiPark

Program MultiPark, pozwala na pełną obsługę, oraz kontrolę administrowanego parkingu. Synchronizacja systemu wraz z urządzeniami parkingowymi sprawia, że obsługa parkingu dla pracownika staje się niezwykle prosta.

žUmożliwia zarządzanie i kontrole wielu bileterek oraz szlabanów, wielu terminali wyjazdowych kilkunastu punktów kasowych ręcznych oraz automatycznych działających w oparciu o automaty płatnicze. Umożliwia tworzenie wielu parkingów na jednym obszarze; np. parking pracowniczy, parking vip, parking strzeżony, oraz komercyjny. To wszystko w obrębie jednego placu.

System obsługi parkingu – MultiPark

System obsługi SPP – AdminPark

Program AdminPark, wchodzący w skład systemu obsługi SPP produkowanego przez firmę DEJW, pozwala na pełne zarządzanie Strefą Płatnego Parkowania za pomocą komputera.

Opis działania AdminPark:
– Aplikacja przeznaczona na stanowiska komputerowe

z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows XP/Vista/7/10/11
– Kontrolowanie funkcjonowania (SPP)
– Wydawanie abonamentów
– Gromadzenie zawiadomień, automatyczna weryfikacja płatności, współpraca z programem       typu CepikPark do prowadzenia egzekucji w trybie administracyjnym, kompatybilnym z            systemem danych  CEPIK

System obsługi SPP – AdminPark

Systemy zdalnej obsługi parkingów i SPP

Serwisy onlineAdminPark i onlineMultiPark, wchodzące w skład systemów obsługi SPP i parkingów zamknietych, jest produktem firmy DEJW, pozwalającym na zdalną kontrolę i nadzór prowadzonych obiektów oraz Stref Płatnego Parkowania.

žonlineAdminPark – Aplikacja webowa firmy DEJW umożliwiające zdalny nadzór i administratorowi parkomatami poprzez sieć internet. Wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do sieci internet, login i hasło aby klient mógł kontrolować swoje parkomaty. Dzięki niej sprawdzenie utargu z Twojego urządzenia i jego stanu technicznego możliwe jest z dowolnego sprzętu z dostępem do internetu.

Systemy zdalnej obsługi parkingów i SPP

System Płatności Mobilnych – smsAdminPark

Serwis smsAdminPark, wchodzący w skład systemu obsługi SPP produkowanego przez firmę DEJW, jako bezgotówkowa, dostępna z każdego miejsca, forma płatności za postój pojazdu w nowoczesnych Strefach Płatnego Parkowania (SPP)

Serwis smsAdminPark, wchodzący w skład systemu obsługi SPP produkowanego przez firmę DEJW, jako bezgotówkowa, dostępna z każdego miejsca, forma płatności za postój pojazdu w nowoczesnych Strefach Płatnego Parkowania (SPP).

Opis działania smsAdminPark:

– Serwis internetowy umożliwiający wnoszenie opłat za korzystanie z miejsc postojowych na wybranych parkingach w Strefach Płatnego Parkowania (SPP), w czasie rzeczywistym, za
pomocą komunikacji poprzez standardowy kanał SMS oraz WWW
– Naliczenie opłaty jedynie za rzeczywisty czas postoju
– Dostęp do serwisu i samodzielna kontrola historii parkowania i dokonanych płatności
– Dostępność w każdej sieci GSM na terenie Polski
– Możliwość kontroli pojazdów w czasie rzeczywistym (użytkownik może sprawdzić na której      ulicy rozpoczęto postój danego pojazdu)
– Możliwość prowadzenia wielu stref parkowania z różnymi  stawkami

System Płatności Mobilnych – smsAdminPark

System Kontroli pojazdów w SPP – KontrolPark

Program KontrolPark, instalowany na przenośnych terminalach mobilnych służy do kontroli wnoszonych opłat w Strefach Płatnego Parkowania, oraz weryfikacji opłat za pomocą systemu smsAdminPark. Jest instalowane na terminalach mobilnych umożliwiających wystawianie wezwań do zapłaty.

System Kontroli pojazdów w SPP – KontrolPark

System Tv i VoiP

Proponujemy państwu uruchomienie systemu komunikacji z Państwa automatami biletowymi, automatami rozliczeniowymi i innymi urządzeniami podlegającymi opiece opartego o rozwiązanie telefonii VoIP. W urządzaniach proponujemy zainstalowanie domofonu z wbudowaną bramką VoIP, który poprzez naciśnięcie klawisza zestawia połączenie z numerem centrum nadzoru. Po zestawieniu połączenia pracownik Centrum może poinstruować kleinta oraz ewentualnie za pomocą odpowiednich kodów uruchomić określone urządzenie (w domofonie dostępne są 3 przekaźniki).

Jeżeli pracownik Centrum zauważy, poprzez system monitoringu, że któryś z kleintów ma problem z obsługą „bileterki” czy też innego urządzenia, może zadzwonić do domofonu zainstalowanego w urządzeniu i poinstruować klienta jak ma postępować.

System Tv i VoiP