System obsługi parkingu – MultiPark

Program MultiPark, pozwala na pełną obsługę, oraz kontrolę administrowanego parkingu. Synchronizacja systemu wraz z urządzeniami parkingowymi sprawia, że obsługa parkingu dla pracownika staje się niezwykle prosta.

System obsługi parkingu – MultiPark

System obsługi SPP – AdminPark

Program AdminPark, wchodzący w skład systemu obsługi SPP produkowanego przez firmę DEJW, pozwala na pełne zarządzanie Strefą Płatnego Parkowania za pomocą komputera.

System obsługi SPP – AdminPark

Systemy zdalnej obsługi parkingów i SPP

Serwisy onlineAdminPark i onlineMultiPark, wchodzące w skład systemów obsługi SPP i parkingów produkowanych przez firmę DEJW, pozwalają na zdalną kontrolę prowadzonych obiektów.

Systemy zdalnej obsługi parkingów i SPP

System Płatności Mobilnych – smsAdminPark

Serwis smsAdminPark, wchodzący w skład systemu obsługi SPP produkowanego przez firmę DEJW, jako bezgotówkowa, dostępna z każdego miejsca, forma płatności za postój pojazdu w nowoczesnych Strefach Płatnego Parkowania (SPP)

System Płatności Mobilnych – smsAdminPark

System Kontroli pojazdów w SPP – KontrolPark

Program KontrolPark, instalowany na przenośnych terminalach mobilnych służy do kontroli wnoszonych opłat w Strefach Płatnego Parkowania, oraz weryfikacji opłat za pomocą systemu smsAdminPark.

System Kontroli pojazdów w SPP – KontrolPark

System Tv i VoiP

Proponujemy państwu uruchomienie systemu komunikacji z Państwa automatami biletowymi, automatami rozliczeniowymi i innymi urządzeniami podlegającymi opiece opartego o rozwiązanie telefonii VoIP. W urządzaniach proponujemy zainstalowanie domofonu z wbudowaną bramką VoIP, który poprzez naciśnięcie klawisza zestawia połączenie z numerem centrum nadzoru. Po zestawieniu połączenia pracownik Centrum może poinstruować kleinta oraz ewentualnie za pomocą odpowiednich kodów uruchomić określone urządzenie (w domofonie dostępne są 3 przekaźniki).

Jeżeli pracownik Centrum zauważy, poprzez system monitoringu, że któryś z kleintów ma problem z obsługą „bileterki” czy też innego urządzenia, może zadzwonić do domofonu zainstalowanego w urządzeniu i poinstruować klienta jak ma postępować.

System Tv i VoiP