Systemy obsługi Stref Płatnego Parkowania

DEJW produkuje parkomaty i oprogramowanie służące do prowadzenia Stref Płatnego Parkowania na terenach miejskich. Dzięki własnym innowacyjnym projektom (urządzenia DEJW + oprogramowanie DEJW), nasza firma posiada możliwość reagowania na zmieniające się warunki rynkowe i zaspokajać potrzeby naszych klientów.

Systemy obsługi Stref Płatnego Parkowania

Biletomaty – System Sprzedaży Biletów

Biletomaty służą do pobieranie opłat za prowadzone usługi. Jedną z możliwości jest dokonywanie opłat targowych. Pobieranie gotówki bezpośrednio przez kontrolerów niesie ze sobą zagrożenia wynikające z braku możliwości pełnej kontroli nad przebiegiem transakcji. Idealnym rozwiązaniem w tym przypadku jest zautomatyzowania przebiegu transakcji dzierżawy miejsca targowego jak i zautomatyzowanie kontroli kupców poprzez pracownika targowiska. Na terenie targowiska możemy zainstalować automat do sprzedaży miejsc targowych.

Biletomaty – System Sprzedaży Biletów

System Karty Miejskiej – karta miejska

Firma DEJW produkuje oprogramowanie, na którym funkcjonują wszystkie nasze systemy. Dzięki temu mamy możliwość w pełni dostosować i stworzyć nowe produkty, spełniające oczekiwania Klientów – jednym z tych produktów jest System DEJW Karta Miejska.

System Karty Miejskiej – karta miejska

System sterowania przejazdem

System DEJW Semafory v.3 służy do zarządzania sygnalizacją świetlnązainstalowaną w pobliżu wąskiego wjazdu/wyjazdu na parking. Światła zmieniają się automatycznie, bez dodatkowej ingerencji ze strony kierowców.

System sterowania przejazdem

System Płatności Mobilnych

Serwis smsAdminPark, wchodzący w skład systemu obsługi SPP produkowanego przez firmę DEJW, jako bezgotówkowa, dostępna z każdego miejsca, forma płatności za postój pojazdu w nowoczesnych Strefach Płatnego Parkowania (SPP)

System Płatności Mobilnych

Systemy Parkingowe

Oprogramowanie firmy DEJW przeznaczone do zarządzania parkingiem komercyjnym, zamkniętym. Umożliwia zarządzanie i kontrole wielu bileterek wjazdowych oraz szlabanów, wielu terminali wyjazdowych kilkunastu punktów kasowych ręcznych oraz automatycznych działających w oparciu o automaty płatnicze. Umożliwia tworzenie wielu parkingów na jednym obszarze; np. parking pracowniczy, parking vip, parking strzeżony, oraz komercyjny. To wszystko w obrębie jednego placu.

Systemy Parkingowe

System Kontroli Dostępu

W systemach kontroli dostępu (SKD) firmy DEJW w roli identyfikatorów stosowane są karty dystansowe odczytywane przez czytniki elektroniczne. Systemy kontroli dostępu firmy DEJW są oparte na „elastycznych” założeniach, stąd oferujemy Klientom rozwiązania ściśle dostosowane do ich wymagań.

Ze względu na system zarządzania, SKD jest dostępne w następujących opcjach: Proste systemy autonomiczne, charakteryzujące się tym, że dostęp jest zapewniany po każdorazowym zbliżeniu karty. Niewątpliwą zaletą tego systemu jest niska cena, łatwość montażu i brak konieczności zapewnienia okablowania, oprócz oczywiście zasilania.

System Kontroli Dostępu

Systemy zliczające pojazdy

Na większości parkingów podjeżdżający kierowca nie jest w stanie szybko określić, czy jest jeszcze dostępne wolne miejsce, które może zająć. W celu zaoszczędzenia czasu kierowców bezskutecznie próbujących znaleźć wolne miejsce, jak również poprawy komfortu właścicieli zaparkowanych pojazdów, firma DEJW proponuje systemy sygnalizacji zajętości parkingu.

Systemy zliczające pojazdy

Ładowarka do samochodu elektrycznego

Firma Dejw oferuje terminale Stacje Ładowania Samochodów ML 1 wolno stojące komercyjne jak i bezpłatne terminale ładowania samochodów elektrycznych.

Ładowarka Samochodowa ML 1 wyposażona jest w złącza trójfazowe IEC 62196-2 Typ 2 (VDE-AR-E 2623-2-2) o mocy 22 kW.

  • Czas ładowania: do 10 razy szybciej niż w zwykłej gniazda domowego
  • łatwo konfigurowalnego prądu ładowania: 2.3 do 22 kW
  • 6 metrów kabla ładowania ze złączem typu 2,
  • przystosowany do wewnątrz i na zewnątrz
  • wyświetlacz ciekłokrystaliczny informujący o stanie Ładowarki
  • czytnik kodu QR
  • system sprzedaży bezgotówkowej przy użyciu smartfona w oparciu o platformę smsAdminPark (opcja)
  • Opłacamy czas ładowania (opcja)

Ładowarka do samochodu elektrycznego