System Kontroli Dostępu DejwKd

W systemach kontroli dostępu (KD) firmy DEJW w roli identyfikatorów stosowane są karty dystansowe odczytywane przez czytniki elektroniczne bezstykowe. Czytniki Możemy zaproponować czytniki, zarówno dalekiego do ok 6 m, jak i bliskiego ok 5 cm zasięgu.

Klient Może posługiwać się:

  • kartą
  • brelokiem
  • naklejką

Systemy kontroli dostępu firmy DEJW są oparte na „elastycznych” założeniach, stąd oferujemy Klientom rozwiązania ściśle dostosowane do ich wymagań.

Ze względu na system zarządzania, SKD jest dostępny w następujących opcjach: Proste systemy autonomiczne, charakteryzujące się tym, że dostęp jest zapewniany po każdorazowym zbliżeniu karty. Niewątpliwą zaletą tego systemu jest niska cena, łatwość montażu i brak konieczności zapewnienia okablowania, oprócz oczywiście zasilania.

System Kontroli Dostępu DejwKd

System DEJW Narzędziownia

W systemach kontroli dostępu (SKD) firmy DEJW w roli identyfikatorów stosowane są karty dystansowe odczytywane przez czytniki elektroniczne. Systemy kontroli dostępu firmy DEJW są oparte na „elastycznych” założeniach, stąd oferujemy Klientom rozwiązania ściśle dostosowane do ich wymagań.

Ze względu na system zarządzania, SKD jest dostępne w następujących opcjach: Proste systemy autonomiczne, charakteryzujące się tym, że dostęp jest zapewniany po każdorazowym zbliżeniu karty. Niewątpliwą zaletą tego systemu jest niska cena, łatwość montażu i brak konieczności zapewnienia okablowania, oprócz oczywiście zasilania.

System DEJW Narzędziownia

Depozytor kluczy DEJW

Depozytor kluczy przeznaczony jest do bezpiecznego zdawania, przechowywania i pobierania wszelkiego rodzaju kluczy, które nie powinny opuszczać konkretnego miejsca.

Proponowane rozwiązanie stawia ogromny nacisk na podwyższenie stopnia bezpieczeństwa przechowywania kluczy. Klucze mogą zostać pobrane tylko wtedy gdy użytkownik poda odpowiedni kod PIN i/lub przyłoży kartę ze swoimi danymi do autoryzacji.

Depozytor kluczy DEJW