podstrona1

System Parkingowy Dejw MultiPark

Oprogramowanie firmy DEJW przeznaczone do zarządzania parkingiem komercyjnym, zamkniętym. Umożliwia zarządzanie i kontrole wielu bileterek wjazdowych oraz szlabanów, wielu terminali wyjazdowych kilkunastu punktów kasowych ręcznych oraz automatycznych działających w oparciu o automaty płatnicze. Umożliwia tworzenie wielu parkingów na jednym obszarze; np. parking pracowniczy, parking vip, parking strzeżony, oraz komercyjny. To wszystko w obrębie jednego placu.

podstrona1

System Parkingowy dla pojazdów TIR i osobowych

W swej ofercie posiadamy specjalne Bileterki i terminale wyjazdowe podwójne przeznaczone do odbługi zarówno pojazdów TIR jak i samochodów osobowych.

podstrona1

System DEJW PARKING HOTEL

System ten przeznaczony jest głównie dla parkingów, których wjazd i wyjazdy są oddalone od punktu rozliczenia i nie ma możliwości kontrolowania sytuacji na wjeździe i wyjedzcie z punktu rozliczeniowego.

podstrona1

System Kontroli Dostępu DejwKd

W systemach kontroli dostępu (SKD) firmy DEJW w roli identyfikatorów stosowane są karty dystansowe odczytywane przez czytniki elektroniczne. Systemy kontroli dostępu firmy DEJW są oparte na „elastycznych” założeniach, stąd oferujemy Klientom rozwiązania ściśle dostosowane do ich wymagań.

Ze względu na system zarządzania, SKD jest dostępne w następujących opcjach: Proste systemy autonomiczne, charakteryzujące się tym, że dostęp jest zapewniany po każdorazowym zbliżeniu karty. Niewątpliwą zaletą tego systemu jest niska cena, łatwość montażu i brak konieczności zapewnienia okablowania, oprócz oczywiście zasilania.

Urządzenia parkingowe

podstrona1

Inteligentne szlabany – JowiX

http://www.dejw.eu/systemy-parkingowe/urzadzenia-parkingowe-dejw/Firma DEJW projektuje oraz produkuje własne szlabany elektromechaniczne JowiX. Szlabany są przeznaczone do zastosowań gdzie znaczenia ma trwałość i niezawodność. Gwarancja na nasze urządzenia wynosi 5 000 000 cykli.

podstrona1

Bileterki – terminale parkingowe

Firma DEJW sama projektuje i wykonuje urządzenia wchodzące w skład systemów parkingowych, są to między innymi: bileterki, terminale wyjazdowe.

podstrona1

Kasy Parkingowe

Firma DEJW projektuje oraz produkuje urządzenia, które służą do automatycznego prowadzenia parkingu, rozliczają czas postoju klienta, tworzy raporty, zestawienia dla administratora oraz umożliwia nadzór systemu przez Internet.