System Parkingowy Dejw MultiPark

Oprogramowanie firmy DEJW przeznaczone do zarządzania parkingiemkomercyjnym, zamkniętym. Umożliwia zarządzanie i kontrole wielu bileterek wjazdowych oraz szlabanów, wielu terminali wyjazdowych kilkunastu punktów kasowych ręcznych oraz automatycznych działających w oparciu o automaty płatnicze. Umożliwia tworzenie wielu parkingów na jednym obszarze; np. parking pracowniczy, parking vip, parking strzeżony, oraz komercyjny. To wszystko w obrębie jednego placu.

Poznaj systemy parkingowe firmy DEJW.

System Parkingowy Dejw MultiPark

System Parkingowy dla pojazdów TIR i osobowych

W swej ofercie posiadamy specjalne Bileterki i terminale wyjazdowe podwójne przeznaczone do obsługi zarówno pojazdów TIR jak i samochodów osobowych, które sprawdzą się idealnie do stworzenia dedykowanego dla państwa systemu parkingowego.

Zobacz na czym polega system parkingowy dla pojazdów ciężarowych.

System Parkingowy dla pojazdów TIR i osobowych

System DEJW PARKING HOTEL

System parkingowy „DEJW Parking Hotel” przeznaczony jest głównie dla parkingów, których wjazd i wyjazdy są oddalone od punktu rozliczenia i nie ma możliwości kontrolowania sytuacji na wjeździe i wyjedzcie z punktu rozliczeniowego.

Zobacz specyfikację działania systemu parkingowego.

System DEJW PARKING HOTEL

System Kontroli Dostępu DejwKd

W systemach kontroli dostępu (SKD) firmy DEJW w roli identyfikatorów stosowane są karty dystansowe odczytywane przez czytniki elektroniczne. Systemy kontroli dostępu firmy DEJW są oparte na „elastycznych” założeniach, stąd oferujemy Klientom rozwiązania ściśle dostosowane do ich wymagań.

Ze względu na system zarządzania, SKD jest dostępne w następujących opcjach: Proste systemy autonomiczne, charakteryzujące się tym, że dostęp jest zapewniany po każdorazowym zbliżeniu karty. Niewątpliwą zaletą tego systemu jest niska cena, łatwość montażu i brak konieczności zapewnienia okablowania, oprócz oczywiście zasilania.

System Kontroli Dostępu DejwKd

Urządzenia parkingowe

Inteligentne szlabany – JowiX

Firma DEJW projektuje oraz produkuje własne szlabany elektromechaniczne JowiX. Szlabany są przeznaczone do zastosowań gdzie znaczenia ma trwałość i niezawodność. Gwarancja na nasze urządzenia wynosi 5 000 000 cykli.

Inteligentne szlabany – JowiX

Bileterki – terminale parkingowe

Firma DEJW sama projektuje i wykonuje urządzenia wchodzące w skład systemów parkingowych, są to między innymi: bileterki, terminale wyjazdowe.

Bileterki – terminale parkingowe

Kasy Parkingowe

Firma DEJW projektuje oraz produkuje urządzenia, które służą do automatycznego prowadzenia parkingu, rozliczają czas postoju klienta, tworzy raporty, zestawienia dla administratora oraz umożliwia nadzór systemu przez Internet.

Kasy Parkingowe