Zarządzanie parkingiem Bydgoszcz

Nasza firma świadczy usługi w sektorze zarządzania i administrowania parkingami od przeszło 10 lat. Firma DEJW administruje parkingami przyszpitalnymi na terenie całego kraju, zarządzamy parkingami osiedlowymi, organizujemy i kierujemy parkingami pracowniczymi, komercyjnymi a także Strefami Płatnego Parkowania w skrócie SPP. Jako jedyni na rynku Polskim jesteśmy firmą, która dostarcza sprzęt własnej produkcji do zarządzania parkingami.

Administracja parkingiem Bydgoszcz

Oferta DEJW polega na administracji parkingami w imieniu Właścicieli nieruchomości (parkingu). Otrzymują Państwo gotowe rozwiązania do zarządzania płatnymi miejscami postojowymi. Zajmiemy się opracowaniem koncepcji, rozmieszczeniem miejsc postojowych, a nawet odpowiednim przygotowaniem terenu. Wyposażymy parkingi w urządzenia własnej produkcji DEJW, co wyróżnia nas wśród innych świadczących podobne usługi. Nasz wyspecjalizowany i przeszkolony personel będzie czuwał nad płynnością wnoszenia opłat. Dzięki aplikacji DEJW, poprzez każde urządzenie z dostępem do internetu jak np. tablet, smartfon laptop otrzymacie Państwo możliwość kontroli wpływów na Waszym administrowanym parkingu w każdej chwili i z każdego miejsca na świecie.

Parkomaty Bydgoszcz

Jednym z przykładów biletomatów oferowanych przez firmę DEJW są parkomaty – automatyczne urządzenia służące do bezobsługowego pobierania opłat za postój pojazdów na płatnych, wydzielonych parkingach i nie tylko. Niewątpliwie ich zaletą jest samodzielne oraz niezależne zasilanie wraz z układem paneli słonecznych. Dzięki temu nie są one uzależnione od dostępności sieci energetycznej, a także potrafią przez długi okres czasu działać bez wymiany akumulatora. Każdy klient może dostosować swój parkomat kolorystycznie do otaczającej je przestrzeni lub kolorów firmy.

Nasze realizacje parkomatów