Zarządzanie parkingiem Zamość

Świadczymy usługi w sektorze zarządzania i administrowania parkingami od przeszło 10 lat. Jako firma DEJW administrujemy różnymi parkingami na terenie całego kraju, zarządzamy parkingami osiedlowymi, organizujemy i kierujemy parkingami pracowniczymi, komercyjnymi a także Strefami Płatnego Parkowania.

Posiadamy i oferujemy pełen zakres usług parkingowych a w tym zarządzania parkingiem. Nasza firma świadczy usługę pobierania opłat, utrzymywanie terenów zielonych, utrzymywanie ładu na parkingu, a nawet utrzymujemy i konserwujemy oznaczenia poziome i pionowe.

Administracja parkingiem Zamość

Jeżeli jesteś Właścicielem nieruchomości i chciałbyś czerpać zyski z wynajmu parkingu oraz chcesz poprawić estetykę i funkcjonalność tego miejsca to nasza oferta jest idealna dla Ciebie. Tworzymy parkingi i zajmujemy się całą resztą! Ty jako Właściciel administrowanego przez nas parkingu na Twojej nieruchomości będziesz czerpał zyski nie inwestując ani złotówki. Administracja parkingami i Strefami Płatnego Parkowania jest dla nas czymś co nie sprawia nam nadmiernej trudności, a zadowolenie Klientów pobudza nas do dalszej pracy. W związku z tym, Wasza nieruchomość nie jest traktowana jako kolejna realizacja. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Parkomaty Zamość

Jako firma DEJW tworzymy parkomaty dzięki, którym przychody z tytułu parkowania na płatnych obiektach są prostsze i skuteczniejsze w monitorowaniu. Parkomaty znajdują się pod stałą kontrolą. Dzięki wbudowanemu modułowi GSM otrzymasz wiadomości SMS o aktualnym stanie urządzenia m.in. ile gotówki znajduje się w kasie parkingowej, jaki jest stopień zużycia materiałów eksploatacyjnych takich jak papier lub tusz oraz w przypadku jakichkolwiek prób włamania zostaje wysłana informacja w postaci SMS. Do zabezpieczenia urządzenia służy również inteligentne oprogramowanie oraz system rygli i zamów, które skutecznie chronią przez próbami kradzieży.

Wraz z parkomatami firma DEJW oferuje oprogramowanie własnej produkcji. Dzięki kompleksowym podejściu do realizowanych projektów jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom naszych klientów, czego dowodem jest ciągle rosnące grono zadowolonych klientów.

Nasze realizacje parkomatów