DejwKd

W systemach kontroli dostępu (KD) firmy DEJW w roli identyfikatorów stosowane są karty dystansowe odczytywane przez czytniki elektroniczne dalekiego zasięgu UHF oraz Mifare.

Systemy kontroli dostępu firmy DEJW są oparte na „elastycznych” założeniach, stąd oferujemy Klientom rozwiązania ściśle dostosowane do ich wymagań.

Ze względu na system zarządzania, KD jest dostępne w różnych opcjach: Proste systemy autonomiczne, charakteryzujące się tym, że dostęp jest zapewniany po każdorazowym zbliżeniu karty. Niewątpliwą zaletą tego systemu jest niska cena, łatwość montażu i brak konieczności zapewnienia okablowania, oprócz oczywiście zasilania.

Systemy inteligentne o różnym stopniu zintegrowania, umożliwiają już przechowywanie historii zdarzeń (choć do jej przeglądu wymagane są takie środki, jak przy administracji), wymuszanie opcji anti-passback, natomiast administracja, mimo, iż wymaga łączności z jednostkami sterującymi, jest łatwiejsza i bardziej intuicyjna.

W gronie użytkowników naszych rozwiązań są:

  • Zakłady Przemysłowe
  • Szpitale
  • Uczelnie
  • Hotele
  • Osiedla zamknięte

 

DejwKd

Kontroluj swój parking z firmą DEJW

Systemy z centralnym serwerem administracyjnym, są rozwiązaniem najdroższym, ze względu na konieczność zapewnienia łączności między wszystkimi węzłami i obecność jednostki centralnej, ale zapewniającym maksimum efektywności, przy najmniejszym nakładzie czasu / pracy administratora przy możliwości wykorzystania wszystkich zaawansowanych opcji KD.

Wygoda ustawień, nadawania różnorakich uprawnień, możliwość przeglądania historii zdarzeń, powodują, że systemy takie idealnie spełniają swoje funkcje wszędzie tam, gdzie kładzie się nacisk na kwestie skuteczności działania SKD.

Kontroluj swój parking z firmą DEJW

Terminal na nodze regulowanej dalekiego zasięgu

Służy do rozróżniania oraz identyfikacji osób wjeżdżających na parkingi lub tereny o ograniczonym dostępie.

Zastosowanie terminali zwiększa bezpieczeństwo i usprawnia komunikacji. Terminal jest przystosowany do współpracy z wszelkiego rodzaju automatycznymi bramami i szlabanami.

– Może czytać kartę Junique z odległości do 50 cm
– W zależności od zastosowanego czytnika i technologii, czytniki dystansowe mogą odczytywać karty aktywne (z baterią) na odległość 5 m.

Terminal na nodze regulowanej dalekiego zasięgu