System DEJW Karta Miejska

Urządzenia produkowane przez firmę Dejw są przystosowane do obsługi karty miejskiej, a systemy informatyczne w ramach których działają urządzenia pozwalają na łatwą integracje.

Obecnie w celu usprawnienia obsługi komunikacji miejskiej coraz więcej miast decyduje się na wprowadzenie karty miejskie. Karta Miejska jest kartą, na której mieszkańcy mogą kodować elektroniczne bilety okresowe komunikacji zbiorowej. Karta ma format tradycyjnej karty bankomatowej. Wewnątrz karty znajduje się elektroniczny układ pamięciowy, na którym zapisywane są dane użytkownika karty oraz elektroniczne bilety komunikacji. Karta miejska przewaznie jest kartą zbliżeniową (bezstykową) co oznacza, że aby z niej skorzystać (kupić bilet, sprawdzić ważność biletu) wystarczy ją zbliżyć do odpowiedniego urządzenia, które ją odczyta (automat biletowy, terminal w punkcie sprzedaży biletów, parkomat, bileterka na wjeździe na parking. Itd.

System DEJW Karta Miejska

Urządzenia

Parkomaty

Parkomaty naszej produkcji przeznaczone są głównie do obsługi Stref Płatnego Parkowania. W przypadku zastosowania oprogramowania Karty Miejskiej, przystosowane są do wydawania biletów dla komunikacji.

Parkomaty

Kasy Parkingowe

Firma DEJW projektuje oraz produkuje kasy automatyczne, które mogą służyć również do sprzedaży biletów komunikacji miejskiej.

Kasy Parkingowe