Urządzenia Stref Płatnego Parkowania

Parkomat DEJW

DEJW produkuje parkomaty i oprogramowanie służące do prowadzenia Stref Płatnego Parkowania na terenach miejskich. Dzięki własnym innowacyjnym projektom (urządzenia DEJW + oprogramowanie DEJW), nasza firma posiada możliwość reagowania na zmieniające się warunki rynkowe i zaspokajać potrzeby naszych klientów.

Parkomat DEJW przeznaczony jest do pobierania opłat w NOWOCZESNYCH STREFACH PŁATNEGO PARKOWANIA. Parkomat znajduje także zastosowanie na parkingach zamkniętych komercyjnych, przyzakładowych.

Funkcjonalna i estetyczna konstrukcja sprawia, iż urządzenie doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnym budownictwem jak i na starówkach miast. Własne zasilanie oraz układ paneli słonecznych, zapewnia wielomiesięczną pracę bez konieczności wymiany akumulatora.

Parkomat DEJW

Terminal mobilny

Kontrolerzy rejestrują wykroczenia za pomocą przenośnych terminali mobilnych działających na naszym autorskim oprogramowaniu KontrolPark i pozostawiają za wycieraczką przedniej szyby pojazdu, zawiadomienia o konieczności uiszczenia opłaty dodatkowej. Na miejscu wykonują również dokumentację fotograficzną przy użyciu w/w terminali.

Terminale mobilne wyposażone są w dobrej jakości aparat, dostęp do internetu, oraz działają na systemie operacyjnym Windows. Posiadają również wiele innych funkcji, których stosowanie umożliwia nasze oprogramowanie.

Terminal mobilny

Oprogramowanie Stref Płatnego Parkowania

System obsługi SPP – AdminPark

Program AdminPark, wchodzący w skład systemu obsługi SPP produkowanego przez firmę DEJW, pozwala na pełne zarządzanie Strefą Płatnego Parkowania za pomocą komputera.

System obsługi SPP – AdminPark

System zdalnej obsługi SPP – onlineAdminPark

Serwis onlineAdminPark, wchodzący w skład systemu obsługi SPP produkowanego przez firmę DEJW, pozwala na zdalną kontrolę Strefy Płatnego Parkowania.

System zdalnej obsługi SPP – onlineAdminPark

System Płatności Mobilnych – smsAdminPark

Serwis smsAdminPark, wchodzący w skład systemu obsługi SPP produkowanego przez firmę DEJW, jako bezgotówkowa, dostępna z każdego miejsca, forma płatności za postój pojazdu w nowoczesnych Strefach Płatnego Parkowania (SPP)

System Płatności Mobilnych – smsAdminPark

System Kontroli pojazdów w SPP – KontrolPark

Program KontrolPark, instalowany na przenośnych terminalach mobilnych służy do kontroli wnoszonych opłat w Strefach Płatnego Parkowania, oraz weryfikacji opłat za pomocą systemu smsAdminPark.

System Kontroli pojazdów w SPP – KontrolPark