Zarządzanie parkingiem Legnica

Jesteśmy firmą na rynku Polskim, która zajmuje się produkcją systemów do zarządzania parkingami. Dostarczamy sprzęt własnej produkcji na terenie całej Polski, a co najważniejsze świadczymy w pełni profesjonalną obsługę, a nawet doradztwo w zarządzanym parkingu. Nasza firma świadczy usługę pobierania opłat w strefach płatnego parkowania, jak również utrzymywanie, ładu i porządku na parkingach. Utrzymujemy również i konserwujemy oznaczenia znajdujące się na parkingu takie jak pasy i znaki oraz tereny zielone.

Administracja parkingiem Legnica

Oferta DEJW polega również na administrowaniu parkingami w imieniu właścicieli placu parkingowego lub obiektów. Każdy nasz klient może otrzymać gotowe rozwiązania na zarządzanie płatnymi miejscami postojowymi. Zajmiemy się opracowaniem pełnej koncepcji, przygotowaniem terenu, rozmieszczeniem miejsc postojowych. Robiąc to bierzemy pod uwagę pełen potencjał obszaru klienta, na którym będzie znajdować się parking. Wyposażamy parkingi w urządzenia własnej produkcji, co gwarantuje jakość naszej usługi. Dzięki aplikacji DEJW, otrzymacie Państwo możliwość kontroli wpływów na administrowanym parkingu z każdego miejsca na świecie z dostępem do internetu, a nasz wyspecjalizowany i przeszkolony personel będzie czuwał nad płynnością wnoszenia opłat

Parkomaty Legnica

Nasze parkomaty są wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz mają zaimplementowane nowoczesne technologie. Parkomaty będą znajdowały się pod stałą kontrolą właściciela. Dzięki wbudowanemu modułowi GSM zarządzający ma możliwość otrzymywania wiadomości SMS o aktualnym stanie urządzenia m.in. stanie gotówki znajdującym się w urządzeniu, jaki jest stopień zużycia papieru lub tuszu. Również w przypadku jakichkolwiek prób włamania zostaje wysłana informacja w postaci SMS. Do zabezpieczenia urządzenia służy również inteligentne oprogramowanie oraz system rygli i zamów, które skutecznie chronią przez próbami kradzieży.

Nasze realizacje parkomatów