Oprogramowanie

MultiPark

Firma DEJW jest producentem oprogramowania przeznaczonego do pełnej obsługi parkingu. Potrafimy dostosować funkcje programu do każdej specyfiki parkingu, administratora. Dzięki systemowi MultiPark sprawowanie kontroli i rozliczanie parkingu będzie wygodne jak nigdy wcześniej.

System MultiPark umożliwia podłączenie i zarządzanie:

  • kilkunastu wjazdów
  • klikunastu wyjazdów
  • kilkunastu kas automatycznych
  • kilkunastu kamer LPR (rozpoznawanie rejestracji)

onlineMultiPark

Wersja oprogramowania do kontroli parkingu, umożliwiająca sprawdzanie dochodów, kontroli pracowników za pomocą tabletu, telefonu i innego urządzenia mobilnego z dostępem do internetu z każdego miejsca na PLANECIE ZIEMIA ; )

MultiPark

Urządzenia

Inteligentne szlabany – JOWIX

Firma DEJW projektuje oraz produkuje własne szlabany elektromechaniczne JowiX. Szlabany są przeznaczone do zastosowań gdzie znaczenia ma trwałość i niezawodność. Gwarancja na nasze urządzenia wynosi 5 000 000 cykli.

Film Prezentuje pracę szlabanów JowiX

Inteligentne szlabany – JOWIX

Bileterka ML2 DEJW

Zastosowanie: Bileterka dedykowana jest na parkingi średniej wielkości. Służy do automatycznego wydania biletu przed wjazdem na parking, współpracuje z serwerem parkingowym, kasą automatyczną. Najważniejsze funkcje: – wydruk biletu z kodem kreskowym – sterowanie szlabanem – obsługa klienta abonamentowego (opcja) – komunikacja interkomowa (opcja) – praca w on/off linea – czytelny wyświetlacz wyświetlacz i piktogramy

Bileterka ML2 DEJW

Bileterka ML2.3 DEJW autonomiczna

Zastosowanie: Bileterka przeznaczona jest do pracy intensywnej na średniej wielkości parkingach, służy do wydruku biletu i otwarcia szlabanu wjazdowego. Bilet jest ręcznie rozliczany przez pracownika parkingu, a administrator może wydrukować dobowe zestawienie wydrukowanych biletów i w ten sposób rozliczyć pracę parkingowego. Najważniejsze funkcje: – wydruk biletu z kodem kreskowym – sterowanie szlabanem – obsługa klienta abonamentowego (opcja) – komunikacja interkomowa (opcja) – praca w on/off linea – czytelny wyświetlacz wyświetlacz i piktogramy – wewnętrzny moduł i oprogramowanie umożliwiający wydruk dobowego raportu – kolor – RAL 7045

Bileterka ML2.3 DEJW autonomiczna

Terminal zaliczkowy wyjazdowy z wrzutnikiem elektronicznym

Zastosowanie: Terminal zaliczkowy z funkcją poboru opłaty służy do poboru zryczałtowanej opłaty za postój przed wyjazdem klienta z parkingu. Najważniejsze funkcje: – rozliczenie postoju zgodnie z obowiązującym cennikiem przy wyjeździe klienta z parkingu; – przyjmowanie opłaty parkingowej w bilonie o nominałach: 10gr., 20gr., 50gr.,1 zł, 2 zł, 5 zł; oraz żeton specjalny. – wyświetlanie należności na wyświetlaczu LCD; – kaseta na monety o pojemności 2l – możliwość konfiguracji terminala poprzez przeglądarkę www. Terminal wjazdowy w standardowym trybie oczekuje na podjazd klienta i wpłacenie należnej kwoty za postój na parkingu. Na ekranie wyświetlane są naprzemiennie odpowiednie komunikaty informujące klienta o sposobie płatności oraz np. o nominałach monet, jakie przyjmuje terminal.

Terminal zaliczkowy wyjazdowy z wrzutnikiem elektronicznym

Terminal wyjazdowy DEJW

Zastosowanie: Służy do bezobsługowego wyjazdu z parkingu za pomocą biletu rozliczonego w kasie automatycznej, lub biletu który pozwala na określony darmowy wyjazd. Terminal wyjazdowy pozwala również na opuszczenie parkingu przez osoby posługujące się karta abonamentową. Najważniejsze funkcje: – odczyt biletu z kodem kreskowym – sterowanie szlabanem – obsługa klienta abonamentowego (opcja) – komunikacja interkomowa (opcja) – praca w online – czytelny wyświetlacz i piktogramy – kolor – RAL 7035 Terminal wyjazdowy w standardowym trybie oczekuje na podjazd klienta i zeskanowanie biletu, przyłożenie karty. Na ekranie wyświetlane są naprzemiennie odpowiednie komunikaty.

Terminal wyjazdowy DEJW

Terminal KD DEJW

W systemach kontroli dostępu (SKD) firmy DEJW w roli identyfikatorów stosowane są karty dystansowe odczytywane przez czytniki elektroniczne. Systemy kontroli dostępu firmy DEJW są oparte na „elastycznych” założeniach, stąd oferujemy Klientom rozwiązania ściśle dostosowane do ich wymagań. Ze względu na system zarządzania, SKD jest dostępne w następujących opcjach: Proste systemy autonomiczne, charakteryzujące się tym, że dostęp jest zapewniany po każdorazowym zbliżeniu karty. Niewątpliwą zaletą tego systemu jest niska cena, łatwość montażu i brak konieczności zapewnienia okablowania, oprócz oczywiście zasilania. Systemy inteligentne o różnym stopniu zintegrowania, umożliwiają już przechowywanie historii zdarzeń (choć do jej przeglądu wymagane są takie środki, jak przy administracji), wymuszanie opcji anti-passback, natomiast administracja, mimo, iż wymaga łączności z jednostkami sterującymi, jest łatwiejsza i bardziej intuicyjna.

Terminal KD DEJW

Terminal na nodze regulowanej dalekiego zasięgu

Służy do rozróżniania oraz identyfikacji osób wjeżdżających na parkingi lub tereny o ograniczonym dostępie. Zastosowanie terminali zwiększa bezpieczeństwo i usprawnia komunikacji. Terminal jest przystosowany do współpracy z wszelkiego rodzaju automatycznymi bramami i szlabanami. Najważniejsze funkcje: – Może czytać kartę Junique z odległości do 50 cm – W zależności od zastosowanego czytnika i technologii, czytniki dystansowe mogą odczytywać karty aktywne (z baterią) na odległość 5 m.

Terminal na nodze regulowanej dalekiego zasięgu

Mikrokasa DEJW

Zastosowanie: Służy do automatycznego rozliczenia czasu postoju w oparciu o bilet z kodem kreskowym, współpracuje z serwerem parkingowym, umożliwia rozliczenie tylko w oparciu o bilon. Przeznaczona do współpracy z serwerem parkingowym jako dodatkowy punkt rozliczeniowy. Najważniejsze funkcje: – Przyjmuje monety w standardzie monet 5 typów – opcja wydawania reszty maksymalnie w 5 nominałach – Wyświetlacz LCD 4×20 – Sterowana mikrokomputerem – Układ chłodzenia i grzania – Odczyt biletu z kodem kreskowym – Wydruk paragonu (opcja dodatkowa) – Wydruk biletu wyjazdowego (opcja dodatkowa) – Wydruk zestawień (opcja dodatkowa)

Mikrokasa DEJW

Mała kasa ML 3.1 DEJW

Zastosowanie: Służy do automatycznego rozliczenia czasu postoju w oparciu o bilet z kodem kreskowym, współpracuje z serwerem parkingowym, umożliwia rozliczenie tylko w oparciu o bilon. Najważniejsze funkcje: – Przyjmuje monety w standardzie monet 5 typów – opcja wydawania reszty maksymalnie w 5 nominałach – Wyświetlacz kolorowy LCD – Alarm z syreną – Intercom IP (opcja) – sterowana komputerem zarządzającym – Układ chłodzenia i grzania – Wydruk paragonu – Funkcja przedłużenia karty abonamentowej – Wydruk biletu wyjazdowego – Wydruk zestawień – Praca on/off linea – Dodatkowy hoper przy dużych rotacjach (opcja)

Mała kasa ML 3.1 DEJW

Kasa automatyczna Parkingowa ML3 serwer

Zastosowanie: Służy do automatycznego prowadzenia parkingu, rozlicza czas postoju klienta, tworzy raporty i zestawienia dla administratora, umożliwia nadzór systemu przez Internet. Najważniejsze funkcje: – Samodzielne prowadzenie parkingu – Przyjmuje monety w standardzie monet 5 typów (opcjonalnie rozszerzenie do 8 typów) , – Przyjmuje wszystkie rodzaje banknotów w czterech kierunkach – Możliwość rozliczenia żetonu (opcja dodatkowa) – Praca on/off line – Dodatkowy zasobnik do wydawania reszty przy dużych rotacjach (opcja dodatkowa) – kolorowy monitor – Alarm z syreną – Intercom IP (opcja) – Układ chłodzenia i grzania – Możliwość nadzoru przez Internet – Wydruk paragonu – Wydruk biletu wyjazdowego – Wydruk zestawień – Przedłużenie karty abonamentowej

Kasa automatyczna Parkingowa ML3 serwer

Kamera rozpoznawania tablic rejestracyjnych LPR

Kamera do rozpoznawania tablic rejestracyjnych LPR w systemie MultiPark

Systemy parkingowe firmy Dejw mogą być wyposażone w kamery do rozpoznawania tablic rejestracyjnych.

Kamera jest umieszczona na wjeździe jak i wyjeździe z parkingu a na bilecie może być drukowany numer rejestracyjny pojazdu.

 

Schemat usytuowania kamery

Kamera rozpoznawania tablic rejestracyjnych LPR

Mikrokasa DEJW

Służy do automatycznego rozliczenia czasu postoju w oparciu o bilet z kodem kreskowym, współpracuje z serwerem parkingowym, umożliwia rozliczenie tylko w oparciu o bilon. Przeznaczona do współpracy z serwerem parkingowym jako dodatkowy punkt rozliczeniowy. Najważniejsze funkcje: – Przyjmuje monety w standardzie monet 5 typów – opcja wydawania reszty maksymalnie w 5 nominałach – Wyświetlacz LCD 4×20 – Sterowana mikrokomputerem – Układ chłodzenia i grzania – Odczyt biletu z kodem kreskowym – Wydruk paragonu (opcja dodatkowa) – Wydruk biletu wyjazdowego (opcja dodatkowa) – Wydruk zestawień (opcja dodatkowa)

Mikrokasa DEJW